Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
Dynamic Call Center
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51708001S-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Sherbime telefonike, Call Center, kryerjen e sherbimeve te shitjes se produktit me ane video call, telefonatave dhe me ane te telemarketing si dhe hapje zyrash teleperformance etj.Import-eksport si dhe ēdo aktivitet tjeter qe lidhet me objektin e mesiperm, kryerje e sherbimeve perkatese ne lidhje me to.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Salvatore Pollio
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Dynamic Call Center
Dynamic Call Center
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!