Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
Caribbean Enterprises
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51708004T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 20,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Objekti i veprimtarise se Shoqerise eshte Aktivitet ndertimi e drejtperdrejt ose me prokurim, blerjen, shitjen, me qerane e pronave te patundshme te cdo lloji dhe ne cdo rast dhe per toke me cdo destinacion. Ndertimi i ndertesave civile te banimit dhe industriuale per llogari te vet ose per pale te treta, qofshin keto te porositura nga individe private, kompani ose ente publike. Parafabrikimin e ndertesave ose te pjeseve perberese te tyre, si civile dhe industriale. Kjo mund te kryej: veprime te drejtimit te pronave te patundshme nepermjet qerase se aseteve ne pronesi te shoqerise ose te te treteve; Te kryej ushtrimin e ndermarrjes se ndertimeve per llogari te tij ose te te treteve si per prokurime private dhe publike; Te marre pjese ne ankande publike ose private; Te realizoje rruge, kanalizime, rrjete hidrike, impiante elektrike, dhe pune te urbanizimit ne pergjithesi, bonifikimin e tokave kanalizimin e ujrave dhe levizjet e tokes. Shoqeria mund te veproje si ne Shqiperi ashtu edhe jashte vendit dhe mund te kryej cdo veprim tregtar, industrial, financiar dhe kreditimi te pasurive te tundshme dhe te patundshme, te nevojshme dhe te dobishme per arritjen e qellimit social si dhe te kontraktoje kredi dhe financim e te jape garanci gjithmone per qellime te tilla. Shoqeria mundet gjithashtu te marre, kuota pjesmarrese dhe aksionere ne shoqeri te tjera qe kane qellime plotesuese qe lidhen qellimisht apo jane analoge me te.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Giorgio Giuliani 80
Gianni Giuliani 40
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Giorgio Giuliani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Caribbean Enterprises
Caribbean Enterprises
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!