Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
New Plan
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51708007U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport dhe shitje me shumice e pakice i te gjitha llojeve te materialeve te ndertimit. Projektim, zbatim dhe supervizion i te gjitha llojeve te ndertimeve, civile, industrial objekte social-kulturore e banimi, rruge autostrada, vepra arti, ura, aerodrome, vepra hidroteknike (rezervuare, hidrocentrale, ujesjellesa, kanalizime, impjante te pastrimit te ujit te pijshem e ujrave te zeza etj), vepra per mbrojtjen e mjedisit (ndertime, mure mbajtese, prita, mbrojtje nga lumenjte, mbrojtje nga erozioni etj). Prishje, rikonstruksione e restaurime te te gjithe llojeve te ndertimeve, civile, industriale, objekteve social kulturore, banimi etj. Import eksport dhe tregetim me shumice e pakice i te gjithe mallrave dhe produkteve ushqimore, industriale mekanike, blektorale etj. Import eksport dhe tregetim me shumice e pakice i te gjitha pajisjeve dhe makinerive industriale, mekanike, ushqimore, blektorale etj. Import eksport dhe tregetim me shumice e pakice i te gjitha produkteve dhe pajisjeve kompjuterike, elektrike, elektronike dhe sherbim te mirembjatjes se tyre. Import eksport dhe tregetim me shumice e pakice i produkteve kimike per pastrimin e ujit apo perdorime te tjera ne industri. Import eksport dhe tregetim me shumice e pakice i medikamenteve dhe te gjithe llojeve te produkteve dhe pajisjeve per perdorim mjekesor. Hapje laboratoresh, qendra diagnostike, klinika me dhe pa shtreter etj. Shoqeria mund te kryeje edhe cdo aktivitetet tjeter, i cili nuk eshte i ndaluar nga ligji ne fuqi
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Gjermeni 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ilir Gjermeni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
New Plan
New Plan
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!