Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
PERLA UNICA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51708008F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Restorant. Bar.Piceri. Pub. Hoteleri. Tregti me pakice dhe shumice. Prodhimi I makaronave dhe produkteve eushqimore te ndryshme, te pijeve jo alkolike dhe alkolike, tregti te produkteve te gjitha llojeve ne Republiken e Shqiperise dhe ne territoret e tjera dhe ka si objekt te veprimtarise se saj ; Promovimi dhe pjesmarrja ne mundesi te ndryshme investimi qe mund te paraqiten ne ēdo sektor te ekonomise se vendit, duke u prezantuar si investitor I barabarte me subjekte te trete , investitor I vetem ose investitor mazhoritar me qellim arritjen e objektivave ekonomike te shoqerise dhe pjesmarres ne projektet me impakt social qe diktojne rritjen ekonomike te vendit dhe standartet e tij te jeteses . Shitja, posedimi, menaxhimi I letrave me vlere publike ose private, vendase dhe te huaja, kryerja e sherbimeve ne emer dhe ne favor te personave fizik shoqerive, konsorciume, shoqatat apo organeve te tjera , publike ose private kombetare ose e huaj dhe te individeve perms perpunimit te dhenave.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ornela Greca 40
Ignazio Vigneri 40
Franz Gjeluci 20
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Ornela Greca
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PERLA UNICA
PERLA UNICA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!