Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
FERNEB
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51708015L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: 1.Veprimatri Ndertimi: Punime karpanteri, konstruksione betoni e metalike, punime muratur tulle, Ssvarime muri te brendshem e te jashtem, punime pergatitje lidhje hekuri per konstruksione betoni, zbatim projektesh infrastrukturore etj. 2.Import-Eksport tregtim me shumice e pakice te mallrave, procdhimeve ne fushen e ndertimit, materiale e lendeve te para pajisjeve (industriale,ushqimore, elektro- shtepiake, hidrosanitare,bujqesore, dhe te ndertimit) si dhe nenprodukteve te tyre, njekohesisht sipas rastit edhe paketim — standartizimin dhe ambaUazhimin e me pas tregtimin e tyre
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nebi Koēi 50
Ferit Murataj 50
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Nebi Koēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FERNEB
FERNEB
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!