Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
BIG LONDON
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51708027L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, tregtimin e artikujve te ndryshem te te gjtiha llojeve, me shumice dhe pakice si, tregtim artikuj te ndryshem industrial, tregtim artikuj te ndryshem ushqimore, tregtim artikuj te ndryshem bujqesore e blegtorale, tregetim fruta-perime, tregetim pije alkolike te ndryshme, tregetim konfeksione te ndryshme per te rritur dhe femije, tregetim prodhimesh kozmetike e estetike, transport mallrash te te gjitha llojeve brenda dhe jashte vendit, tregetim automjetesh te ēdo lloji, marke e tonazhi, si dhe pjese kembimi per to, tregtim, montim, riparim paisjesh elektro-shtepiake, elektronike, elektrike, kompjuterike, higjeno-sanitare dhe hidraulike, prodhime qeramike, artizanati, paisje zyrash etj. Hapje dhe shfrytezim hotelesh, motelesh, diskotekash, lojra argetuese per femije, qender sportive, qendra pushimi e kurative. Tregtimin e karburanteve te ndryshem me pakice si dhe vajrave lubrifikante, te gazit te lengshem per ngrohje, pajisje ngrohese gazi si dhe mbushjen e bombulave te gazit dhe tregtimin e tyre me pakice.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
BIGALB GROUP 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Vladimir Lleshaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BIG LONDON
BIG LONDON
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!