Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
PAPER CLICKS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51708030I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Mirembajtje dhe ndertime te programeve kompjuterike te komisionuara. Konsulence dhe perpunim i te dhenave te shoqerive te tjera dhe/ose enteve publike. Ndermjetesim tregetare dhe marketing ne fushen e sherbimeve telematike
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Besmir Bregasi 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Ervin Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PAPER CLICKS
PAPER CLICKS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!