Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
SIAD SH.P.K
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51708501C-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Sherbime Telemarketing dhe teleseling. Transport kombetar dhe nderkombetar nga toka dhe deti, edhe per te trete. Tregtim te artikujve industrial, ushqimore, pije alkolike dhe jo alkolike, tregti mishi, tregti pajisje elektro shtepiake, vegla muzikore etj. Tregtimin e tyre me shumice e pakice. Realizimin dhe shitje te faqeve web te internetit dhe aplikacione te tjera te kompjuter dhe smartphone tablet. Shitje dhe sherbim teknik per pajisje elektrike dhe informatike per zyra, sisteme alarmi etj.Asistence teknike dhe riparime pajisjesh elektrike si frigorifer, gjeneratore etj. Sherbim instalimi impiante elektrike, hidraulike, termike. Agjensi perfaqesimi nderkombetare te nderrmarjeve si te hekurit, cimentos etj. Agjensi turistike, imobiliare, shitje biletash. Sherbime tregtare, komisionere. Bar - Restorant - Hoteleri - Kafe. Kurse gjuhesh te huaja. Kurse profesionale si elektricist, hidraulik, murator, picaiol, etj. Organizime eventesh dhe sherbime arredimi ne organizime festash si ndricim, audio, sigurim, skena etj. Sherbime topografike. Sherbime mortore. Autoshkolle.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Astrit Sulaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SIAD SH.P.K
SIAD SH.P.K
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!