Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
AMGOR 2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51708502K-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregtim e prodhim, me shumicė e pakicė tė mallrave tė tė gjitha llojeve, industriale e ushqimore, vegla e pajisje pune, import, eksportin e tyre. Agjensi imobiliare. Shėrbime financiare dhe blerje aktivitetesh tė ēdo lloji. Bar, restorant, hoteleri. Ndėrtime civile. Agjensi doganore, spedicionere, detare, turistike. Autotransport kombėtar e ndėrkombėtar, mallrash e pasagjerėsh
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Gėzim Ēela
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AMGOR 2015
AMGOR 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!