Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
SAOR AL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51711001K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import - eksport, tregti me shumice e pakice te artikujve industriale, konfeksioneve, elektrike, materiale ndertimi, aksesore fotografie, transport nderkombetar per vete dhe per te trete.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Saimir Dedej 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Saimir Dedej
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SAOR AL
SAOR AL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!