Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
ILUMIN ART
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51711003D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, shperndarja dhe tregetimi me shumice e pakice i te gjithe artikujve, mallrave dhe lendeve te para te te gjitha llojeve qe nuk ndalohen nga legjislacioni shqiptar dhe ai nderkombetar. Keshillim per ēeshtje arredimi, mobilim, arredim, instalime elektrike, montim kondicioneresh.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Tedi Gogu 50
Arbis Prifti 50
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Tedi Gogu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ILUMIN ART
ILUMIN ART
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!