Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
GTR FIRE PROTECTION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51711007M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Projektim dhe instalim te sistemeve te mbrojtjes kundra zjarrit, shkarkime atmosferike, elektrostatike. Import dhe eksport, tregti me shumice dhe pakice te produkteve te kozmetikes, produkte para-farmaceutike, estetike, artikuj te ndryshem industriale, artizanale, ushqimore, pije freskuese, elektroshtepiake, elektrike, hidrosanitare, veshmbathje
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ermira Pepaj 34
Petrit Bubeqi 66
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Ermira Pepaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GTR FIRE PROTECTION
GTR FIRE PROTECTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!