Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
AGRO PROGRES
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51711025K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Importim dhe eksportim si dhe tregetim me shumice dhe pakice Mishi Peshe e Gjalle (gjedhe , te imta, derra) etj. Ne sferen e import eksport, tregetimin e artikujve te ndryshem te tegjitha llojeve me shumice dhe pakice si: Prodhime bujqesore dhe blektorale. Rritje kafshesh dhe shpendesh te te gjitha llojeve. Prodhim dhe tregetim te kulturave bujqesore per ushqime per blegtorine.Tregetim prodhimesh te ndryshme kimike, farera, pesticide etj. Tregetim artikuj te ndryshem industrial. Tregetim artikuj te ndryshem ushqimore. Tregetim artikuj te ndryshem bujqesore dhe blegtoral.Tregetim makineri bujqesore dhe pajisje per to. Tregetim automjetesh te cdo lloji marke dhe tonazhi si dhe pjese kembimi per to. Tregetim me shumice e pakice te mjeteve dhe pajisjeve mjekesore, elektro- mjekesore. Tregetim, montim, riparim elektroshtepiake, elektronike, elektrike, kompjuterike, higjenosanitare dhe hidraulike, prodhime qeramike, artizanati, paisje zyrash etj. Transport mallrash te te gjitha llojeve, brenda dhe jashte vendit. Transport personash brenda dhe jashte vendit..Hapje agjensi turistike. Hapje dhe shfrytezim hotele, montele, bare, restorante, discoteka, lojera argetuese per femije, qender sportive, qendra pushimi e kurative. Tregetim bimesh medicinale e etero-vajore.Tregetim prodhimesh kozmetike e estetike. Punime drualumini e tregetimi i tyre. Tregetim prodhimesh te ndryshme druri, mobilje, orendi dyer dritare etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Rudi Llanaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Rudi Llanaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGRO PROGRES
AGRO PROGRES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!