Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
FUTUR CALL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51711036C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Shėrbimet e call center “in dhe out-band”; -promovimin dhe menaxhimin e fushatave publicitare, promocioneve, kerkimeve te tregut ne fushen e mesiperme dhe cdo lloj aktiviteti qe lidhet me te, ofrim sherbimesh, shitja e pajisjeve informatike, ofrim te sherbimeve te telefonise dhe energjise dhe shitjes se tyre; -organizimin, promovimin dhe menaxhimin e konferencave, seminareve dhe ngjarjeve tė ēdo tipi e lloji, prezantimin e shėrbimeve dhe informacionit nga operatorėt e telefonisė edhe nė komunikimin me video; -menaxhimi i trajnimeve profesionale ; -prodhimi, zhvillimi dhe shpėrndarja e programeve software; -ndertim dhe menaxhimim te faqeve te web-it ; -krijim, zhvillim dhe menaxhim te bazave tė tė dhėnave, ofrimi i sherbimit te back office; -Krijimi dhe menaxhimi i rrjeteve te shitjes gjithashtu zbatimi e marketingut tė drejtpėrdrejtė . -Ofrimin e mallrave dhe shėrbimeve plotėsuese, duke pėrfshirė edhe ate virtuale, nėpėrmjet aktiviteteve sociale ne internet, aktivitetet kėrkimore nė fushėn e teknologjive tė reja nė zhvillim, organizimi dhe zbatimi i aktiviteteve 'dhe sherbimeve, nė analizat, hartimin, zbatimin dhe zhvillimin e produkteve tė reja dhe zgjidhje pėr proceset e biznesit me vėmendje tė veēantė nė pajtueshmėri me rregulloret e proceseve tė cilėsisė. Shoqeria mund eventualisht tė bėjė ēdo transaksion tregtar (import-eksport); Ushtrimin e aktivitetit privat nė fushėn e import-eksport mallrash tė ndryshme, prodhim pijesh freskuese tė shumėllojshme, lėngje frutash, ujė, amballazhim dhe transport mallrash, etj. Ndermjetimi & marketing kombetar dhe nderkombetar i shoqerise ne lidhje me qarkullimin e mallrave te ndryshme pa kufizim ndermjet paleve te treta, per pasuri te luajshme dhe te paluajshme si dhe cdo gje tjeter qe ka lidhje me sa me siper. Veprimtari ne fushen e ndertimit si studimi, projektimi dhe ndertimi i ndertesave publike dhe private, rrugeve, urave, traseve hekurudhore, veprave bonifikuese e ujore, veprave te artit, centraleve, objekteve turistike, te kultit, hidrocentraleve, ujesjelles, porte, ndertesa industriale dhe realizimi i studimeve urbane, sistemeve hidraulike dhe hidrosanitare, teknologjike, ndertime civile, industriale, ekonomike, teknologjike, energjitike, si dhe te gjitha restaurimet dhe rikonstruksionet ne pergjithesi, ndertime te veprave te ndryshme, perfshire kanalizimet dhe ujesjellesat, vepra kullimi, ujitje toke e impiante vaditese etj; Ndertim, montim dhe rikonstruksion i objekteve dhe veprave te cfaredollojshme, industriale, turistike, civile. Asflatim rrugesh, punime bonifikimi. Prodhim i materialeve te ndertimit si dhe transport i tyre. Studim, projektim, prodhim, montim, tregtim dhe zbatim i sinjalistikes rrugore vertikale dhe horizontale, ndricuese dhe jondricuese, vijezime, barriera rrugore etj; Import-eksport dhe tregtimi me shumice dhe pakice i mallrave ushqimore pa kufizim te cdo lloj, artikujve makinerive, industriale, impianteve, mjeteve makinerive, pjeseve te kembimit, elektro-shtepiake, elektronike, elektrike, mekanike, kompjuterike, hidrosanitare, hidraulike, qeramike, qelqi, artizanati, duralumini, lendeve te para, lendeve te ndertimit, pllakave te lendes drusore te perpunuar dhe paperpnuar, mobiljeve, kancelarise, bojrave, aparturave kopjuterike dhe dixhitale, materialeve e lendeve te para te te gjitha llojeve, materialeve e lendeve plastike, gome, hekuri, kimike e nenprodukte te tyre, linjash e makinerish ne fushen e prodhimit, perpunimit, transportit, ndertimit, serviseve, artikujsh e produktesh ushqimore, buqesore, blegtorale si dhe cdo lloj malli tjeter pa kufizim, te pacituar me larte. Ne fushen e ndertimit ne pergjithesi dhe ne vecanti ne fushen e ndertimit te rrugeve, autostradave, urave, tuneleve, minierave, hidrocentraleve, ujesjellsave, rikonstisione, mirembajtje. Ne fushen e transportit me mjetet e vete shoqerise ose per llogari te te treteve. Ne fushen e dhenies dhe marrjes me qira te mjeteve dhe makinerive ne fushen e ndertimit. Import export i pijeve alkolike, vererave, likernave te cdo lloj pijeje tjeter pa kufizim, qe lejohet nga legjislacioni shqiptar ne fuqi. Gjithashtu shoqeria mund te kryej gjithashtu: Shitblerje dhe dhenia me qira e pasurive te paluajshme; Gjithashtu shoqeria mund te ushtroj edhe cdo lloj aktiviteti tjeter te pashprehur me siper, qe lejohet nga legjislacioni shqiptar ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Armant Vogli 33
Roland Doko 67
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Vilson Vogli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FUTUR CALL
FUTUR CALL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!