Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
INTERFORCE GROUP SECURITY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51712001P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shėrbim privat i sigurisė fizike. SH.P.S.F. Shoqeria "INTERFORCE GROUP SECURITY" Sh.p.k ne baze te ligjit Nr. 75/2014 date 10.7.2014 Per Sherbimin Privat te Sigurise Fizike, pajisur me Licensen e nenkategorise 1.3.A, "Sigurimi fizik i objekteve shteterore e private, i personave, si dhe veprimtarive socialkulturore , sportive, fetare e politike",i cili ushtrohet ne te gjithe territorin e vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ermelinda Tomori 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Ermelinda Tomori
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INTERFORCE GROUP SECURITY
INTERFORCE GROUP SECURITY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!