Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ILIRIA VENEZIA INVESTIMENTI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51712003I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 420,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Objekti i Shoqerise eshte: Konsulence manaxheriale, konsulence menaxhimi financiar, auditimi i brendshem, konsulence fiskale. Shitje-blerje e pasurive te patundshme, marrje-dhenie me qera te pronave te paluajtshme dhe te luajtshme. Tregti e produkteve farmaceutike, parafarmaceutike, dhe pajisje mjeksore, kozmetike ne pergjithesi dhe prodhimin dhe tregtimin e produkteve qe rrjedhin nga bimet officinale. Ndertimi i punimeve civile dhe industriale, sistemet hidraulike, inxhinieri bimore, rruge, etj. Te marre pjese ne tendera dhe gara private ose publike, ndertimi dhe restaurimi i fabrikave te te gjitha llojeve, per vete apo te trete, blerjen e tyre - shitja dhe dhenia me qira e tokes dhe ndertesave te gjitha llojeve, blerjen dhe dhenien me qira te pasurive te patundshme te gjitha llojeve, administrimin dhe menaxhimin e pasurive te patundshme te cdo lloji dhe cdo veprimtari tjeter te lidhur me industrine e ndertimit ketu gjithashtu perfshire edhe projektimin nese kerkohet nga bleresi, nga tenderuesi. Krijimin dhe menaxhimin e programeve kompjuterike, menaxhimi i arkivave fizike, ruajtje ne forme kompjterike te arkivave, krijimi i arkivave elektronike. Blerje, shitje, instalim dhe mbeshtetje te produkteve hardwer dhe softeare. Blerje, shitje dhe instalimin e pajisjeve, mobilje zyre dhe te produkteve, duke perfshire furnizimet, si dhe ndertimin e impianteve qe lidhen me perdorimin e tyre. Organizimi, zbatimi dhe menaxhimi i seminareve, konferencave, kurse dhe shkolla te formimit professional gjithashtu, edhe ne bashkepunim me Autoritetet Lokale dhe private. Kryerja e studimeve dhe kerkimeve, si dhe konsulence informatike, organizimin dhe menaxhimin e sherbimeve. Krijimi i qendrave te kualifikuar per qellime statutore. Zhvillimin, prodhimin dhe shperndarjen e materialeve arsimore: broshura, materiale promocionale, me perjashtimin te gazetave. Promovimi, krijim dhe pjesemarrje ne nisma promovuese te rendesishme lokale, kombetare ose te huaj (perfshire edhe hapjen e zyrave apo agjencive te reja). Tregtim dhe prodhim i materialeve per paketim. Per te arritur objektin e kompanise dhe pa e zgjeruar ate, shoqeria mund te kryejne te gjitha aktivitetet me pasurite e luajtshme dhe te paluajtshme dhe cdo veprimtari tjeter te nevojshme ose te dobishme, apo te kreditimit, qirane financiare, te marre me qera ndonje shoqeri tjeter objekti i te cilit eshte i ngjashem ose njejte.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Siro Cabrele 33.33
Paolo Giopp 33.33
Fernando Zaramella 33.33
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Siro Cabrele
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ILIRIA VENEZIA INVESTIMENTI
ILIRIA VENEZIA INVESTIMENTI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!