Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
PORTA SABER ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51712005B-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Prodhim. Printim targash.Printim dhe Leshim te regjistrimit te dokumentave te automjeteve, dhe targave me ose pa mjete elektronike te identifikimit si RFID. Instalimi dhe venien ne perdorim te sistemeve te monitorimit te automjeteve dhe Sistemit te Menaxhimit te trafikut. Vjelja e pageses se mirmebajtjes per segmente te caktuara rrugore, si dhe pagesave te tjera lidhur me perdorimin e automjeteve .Organizimi i Autoshkollave dhe qendrave te testimit per dhenien e Licencave te shofereve , dhenia me ose pa menyre elektronike te identifikimit. Instalimi dhe drejtimin e Qendrave te Licencave. Aktivitet Koncensionar ne fusha te ndryshme tregtare g. Si dhe cdo fushe te biznesit lidhur me Industrine e Trasnporteve etj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Lindita Metalla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PORTA SABER ALBANIA
PORTA SABER ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!