Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
AIR
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51712008C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Sherbime dezinfektimi dhe sterilizimi. Tregtim te artikujve dhe produkteve qe lidhen me sherbimet e dezinfektimit dhe sterilizimit.Tregtim te artikujve higjieno - sanitare, bujqesore, agrare e veterinere ne pergjithesi.Pjesemarrje ne tendera publike dhe private me objekt tregtimin dhe ofrimin e produkteve dhe sherbimeve ne fushen e dezinfektimit, sterilizimit, asistences me produkte, trajtime apo reagente agrare e veterinare ne pergjithesi.Ēdo aktivitet tjeter qe lidhet ne menyre direkt dhe indirekt dhe qe i sherben permbushjes se aktiviteteve si me lart
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alban Meēa 25
Hervin Fora 25
Erdit Xhengo 25
Engjėll Hoxha 25
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Alban Meēa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AIR
AIR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!