Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
EURO COMPANY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51712011A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregeti me pakice te gazit te lengeshem, tregeti e transport bombula gazi. Hapje studio arkitekturore per studim, projektim e zbatim, vleresim pasurie te paluajtshme, punime ndertimi, investitor ne sipermarje te tjera, rikontruksione objekte ndertimi e social kulturore e objekte kulti, punime germimi, hekuri dhe armature, punime elektrike, hidraulike etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Valdet Xhaferaj 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Valdet Xhaferaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EURO COMPANY
EURO COMPANY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!