Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DeepBlue Developments
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51712013P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Objekti i veprimtarise se shoqerise “DeepBlue Developments” shpk do te jete: A) Projektimin dhe ndertimin e ndertesave per banim si dhe tregtimin e tyre . Projektim dhe ndertim rrugesh, vepra te ndryshme industriale, ndertime ne fushen e bujqesise etj. Blerja, shitja, dhenia me qira, nenqira e pasurive te paluajtshme, dhenia me qira e pasurivete luajtshme dhe te paluajtshme te shoqerise, duke respektuar dispozitat e ligjit ne fuqi. Prodhim te artikujve te ndryshme qe perdoren ne fushen e ndertimit si betone, inerte, mermere etj, si dhe tregtimi i tyre. Projektues konstruktor. Rikonstruksion godinash civile dhe ekonomike, veshje fasadash etj. Ndertim ujesjelles kanalizime, ndertim vepra kullimi, ujitje etj. B) Ndertim, zgjerim, modernizim, rikonstruktim, rindertim, projektim, instalim dhe mirembajte per llogari private, shoqeri, ente te administrimit publik, te sistemeve teknologjike dhe ne vecanti te sistemeve elektrike, telefonike, elektronike, elektromekanike, sisteme te telekomunikacionit ajrore dhe me kavo, sisteme te transmetimit te te dhenave, sisteme te kondicionimit, sisteme hidrike, sisteme termohidraulike, sisteme ngrohjeje, sisteme ajrimi, sisteme gazi, sisteme kunder zjarrit dhe pastrimi, sisteme te paisjeve akustike, sisteme te furnizimit dhe shperndarjes se energjise elektrike dhe menyra alternative te tyre, stacione monitorimi, sisteme te lidhjes me fibra optike, sisteme te radiokomunikimit, hartimin e hartave dixhitale, elektifikim sistemesh, ndertimin, projektimin, instalimin dhe mirembajtjen e kabllove dhe percuesve nentokesore, linjave elektrike ne lartesi, tension i mesem dhe i ulet, kabina elektrike dhe nenstacione, sisteme per linja hekurudhore per sigurine trafikut hekurudhor, sisteme te sinjalizimit. C) Blerje, shkembim, shitje, qera dhe forma te tjera te biznesit Imobilare. D) Ndertim, rikonstruktim, transferim, mirembajte, shembje, kompletim dhe pefundim te ndertesave per jetese, per veprimtari industriale dhe tregetare, per sherbime bujqesore ose per sherbime te tjera ne pergjithesi, ose per llogari te te treteve ose me te trete. E) Ekzekutim te te gjitha puneve qe lidhen me aktivitetin e ndertimit sic mund te jene: punime te levizjes se tokes ose nentokesore, ndertim muresh edhe me cimento te perforcuar te tipit aktual, punime te shembjes, punime rrugesh, punime te rikonstruktimit te veprave hidrike, gazi dhe elektrike, sisteme termike dhe kondicionimi, sisteme elektrike te llojeve te ndryshme, siSteme antizjarr, sisteme te mirembajtjes, menaxhim dhe mirembajtje te impianteve, punime rikonstruktimi, riorganizim te ndertesave ne teresi ose te nje pjese te tyre. Duhet tė theksohet se kėto aktivitete do tė kryhet nė pėrputhje me ligjet dhe rregulloret nė fuqi dhe i nėnshtrohen lejeve tė nevojshme dhe futjes nė regjistrat dhe pėr ushtrimin e aktiviteteve tė apo transaksioneve qė nevojshmenė vendin e punės, kompania duhet tė mbėshtetur nga profesionistė tė jashtėm tė regjistruar nė pėrgjegjėsinė e akredituar profesionale dhe/ose teknike, partnerėt dhe jo-anėtarėt qe kane kualifikimet e pėrcaktuara si rezultat i pozicionit tė saktė tė shprehur nga kompania. Nė kuadėr tė kėtyre aktiviteteve kompania do te jete ne gjendje tė marrė apo tė japė, pėrfaqėsime, garancitė dhe agjenci grant, te importit dhe eksportit te te mirave te lartpermendura, tė hape dhe menaxhoje dyqane, pika shitjeje dhe koncesionare, si nė Shqipėri dhe jashtė saj, tė bėjė transport pėr llogari tė vet dhe/ose palėt e treta. Shoqeria mund te marre pjese nė konkurse, oferta, iniciativa private, procedurave tė negociuara, ankande, tendera, kontrata, procedurat pėr financimin e projektit (projekti Financave), tė organizuara nga institucionet shtetėrore dhe publike nga kompani private apo kontraktuese tė pėrgjithshme, organizata, biznese. Kompania mund tė ushtrojė drejtpėrdrejt tė gjitha ato veprime qė synojnė blerjen e pėrfitimeve, stimujve dhe pėrfitimet e ēfarėdo lloji nė bazė tė legjislacionit nga ana e shtetit shqiptar nga CEE, rajonal dhe nė favor tė aktiviteteve tė pėrbashkėta me qellime koorporative. Per arritjen e objektivave sociale kompania gjithashtu, nė pėrputhje me ligjet dhe rregulloret e aplikueshme, mund tė bėjnė ēdo lloj veprimi me pasurite e patundshme komerciale dhe te kryej operacion per tė marrė aksionet, kjo direkt ose indirekt nga kompani tė tjera, konsorciumi apo kompanitė te tjera nė pėrgjithėsi qe kanė qėllime ngjashme, tė lidhura apo tė lidhura ndryshe me qėllimin e korporatave dhe subjekt pėrputhje me dispozitat urdhėruese tė ligjit qė tė rezervoj aktivitete tė caktuara "pėr kategori tė veēanta” tė operatorėve tė bėjė ēdo transaksion dhe letrave me vlerė financiare, jo pėr publikun, dhe kėto veprime duhet te kene karakter jo mbizoterues dhe ose tė dobishėm pėr objektin social.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Loris Hoxha 50
Richard Neville Ogden 50
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Shpėtim Shehu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DeepBlue Developments
DeepBlue Developments
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!