Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
FELICITA - GROUP -2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51712502H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import eksport te veshjeve te ndryshme , konfeksioneve , materialeve te nevojshme per prodhimin e tyre. Tregtimin me shumice e pakice , brenda dhe jashte vendit te veshjeve dhe konfeksioneve , si te atyre te importuara dhe atyre te prodhuara, etj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Flora Perlleshi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Flora Perlleshi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FELICITA - GROUP -2015
FELICITA - GROUP -2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!