Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 15 Janar 2020
Unitcenter
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51713002F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria ka per objekt te saj kryerjen e te gjitha aktiviteteve qe nje shoqeri me pergjegjesi te kufizuar mund te ushtroje ne baze te legjislacionit shqiptar, brenda ose jashte territorit te Republikes se Shqiperise, duke perfshire por pa u kufizuar ne: Te ndermarre veprimtari biznesi si nje shoqeri e pergjithshme financiare dhe tregtare, duke perfshire, por jo duke u limituar vetem ne sherbime web financiare dhe tregtare ne bashkelidhje me njera - tjetren ose si sipermarrje te ndara dhe te dalluara te te gjithave ose vetem te ndonjeres nga si me poshte vijon: komisionere, financiere, agjente financiere, kandidat, administrues i besuar, agjent, permbarues, administrator, marres per llogari, ose ne te kundert, ne emer te korporatave private ose publike, shoqerive ose personave.Te siguroje sherbime ne nderlidhje ketu me, qofte si nje biznes i vetem, qofte si biznese te dallueshme dhe te ndara, ne cdo ane te globit. Projektimi dhe realizimi i fushatave publicitare dhe promovuese nepermjet shfrytezimit te te gjitha instrumentave, perfshire marketingun telefonik dhe instrumenta te tjera te marketingut te drejtperdrejte; Projektimi. realizimi dhe shit-blerja e sherbimeve te call center, si inbound dhe outbound. Projektimi, administrimi dhe shit-blerja e produkteve dhe sherbimeve telematike,informatike dhe te marketingut, ne fushen telefonike, informatike dhe tregtare; Administrimi dhe tregtjmi i bankave te te dhenave te finalizuara per marketing; Perfaqesimin dhe sherbime ne fushen e telekomunikacioneve dhe te prodhimeve e sherbimeve telematike. Per te realizuar objektin e aktivitetit te saj, Shoqeria mund te veproje ne Shqiperi dhe jashte, dhe te kryeje cdo aktivitet tjeter te nevojshem, te lidhur, instrumental, te perafert, elementar, ose sidoqofte te dobishem, per shembull: Te ofroje garanci reale dhe/ose personale si per detyrime te vetat, ashtu edhe per te tretet. Te marre persiper, te lejoje dhe lose te heqe dore nga pjesemarrje direket ose indirekte ne shoqeri te tjera dhe ndermarrje, si Shqiptare ashtu edhe te huaja, qe kryejne veprimtarine e tyre ana tyre, me qellim qe te lehtesojne realizimin e objektit social; Veprimtari tregtare dhe industriale, import dhe eksport te mirash, sherbimesh dhe produktesh.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arjodita Rraboshta 49.5
Mirsad Uruēi 50.5
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Arjodita Rraboshta
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Unitcenter
Unitcenter
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!