Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
LUPIN
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51713011E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregti autoveturash dhe varkash, pjese kembimi dhe qiradhenie te tyre. Aktivitete ne sektorin e pasurive te patundshme: blerjen, ndertimin, prishjen, rinderimin dhe shitjen, ne teresi ose fraksion te pasurive te patundshme urbane. Te ndermarre ēdo aktivitet ligjor te lejuar nga Legjislacioni Shqiptar.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Michele Massimo 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Michele Massimo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LUPIN
LUPIN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!