Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
S.O.G
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51713015N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e hidrokarbureve. Tregtim me pakice, shumice si dhe shperndarja e gazit te lengshem dhe bombolave te gazit. Transport i gazit te lengshem dhe bombolave te gazit per vete dhe per te trete.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sention Zotaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Sention Zotaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
S.O.G
S.O.G
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!