Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
FANE'S
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51713503U-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import, eksport tė pajisjeve dhe aksesorėve tė ndryshėm pėr femra dhe meshkuj, si bizhuteri, ēanta, kėmisha, bluze, etj. Hapjen dhe menaxhimin e butik-ėve pėr tregtimin me shumicė e pakicė tė aksesorėve tė importuar. Marrjen pjesė nė panaire kombėtare dhe ndėrkombėtare, me qėllim jo vetėm ekspozimin e aktivitetit tregtar tė shoqėrisė. Nėnshkrimin e marrėveshjeve kontraktore me persona juridik vendas dhe tė huaj pėr zgjerimin apo kooperimin e aktivitetit tė pėrbashkėt tregtar me to, krijimin e shoqėrive tė pėrbashkėta tregtare si vendase dhe tė huaja. Pjesėmarrje nė tendera brenda e jashtė vendit, qė lidhen me realizimin e qėllimeve tė objektit tė veprimtarisė sė Shoqėrisė.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Igor Aleshin
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FANE'S
FANE'S
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!