Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
SHANGSHUN COMPANY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51719011L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Zbulim-kerkim, shfrytezim i mineralit te kromit, bakrit, hekur-nikelit dhe mineraleve te ndryshme metalore dhe jo metalore. Perpunim, pasurim dhe shkrirje e mineralit te kromit dhe mineraleve te ndryshme metalore dhe jometalore Perfaqesime tregtare, Import - export te produkteve te kromit dhe mineraleve te ndryshme metalore dhe jometalore te teknologjise se larte, produkteve te dixhitalizuara, programeve informatike, instalimin e sistemeve te sigurise se larte, tregtim i materialeve te renda, produkteve te pergjimit, import - export te armeve te renda, tanke, helikoptere, anije. Trajnim, konsulence, asistence teknologjike teknike. Perfaqesime dhe ndermjetesime tregtare. Ndertim zbatimit dhe projektimit. Germime dheu dhe punime eventuale murature e beton-arme. Prishje dhe punime ne toke te germuar, prodhim materiale inerte gure, prodhim elemente betoni etj. Punime karpentierie, druri, punime civile dhe ekonomike, ndertim ujesjellesa kanalizime, punime mbrojtese dhe sistemime hidraulike. Prodhim dhe tregtim te materialeve te ndertimit, punime karpentere Import - Export te paisjeve laboratorike, mjeksore, industriale, import export te barnave mjekesorekiteve dhe reagenteve laboratorike. Rilevime dhe azhornime te pronave, projektime zbatime. Tregtim dhe mbeshtetje teknike per aparatura gjeodezike, topografike, hidrometerologjike, ndertimore, Aparatura te teknologjise se larte, Laser, X-Ray, Scanera 3D, pajisje spitalore aparatura te te gjitha llojeve qe perdoren ne fushen e mjekesise dhe farmaceutikes etj. Import-eksport te materialeve te ndryshme Peshoreve elektronike O.lg deri ne qindra ton. Konsulence dhe asistence finaciare, fiskale kontabile, trajnime, kembim valuator. Menaxhim e mjeteve levizese, menaxhimin e kohes, konsulence cooperimi, konsulence nderkombetare, etj. Import - eksport dhe tregtim i lendeve plasese dhe shperthyese qe perdoren per perdorim civil. Perdorimi civil i lendeve plasese transporti ruajtjen tregtimin perdorimin dhe evidentimin e materialeve plasese dhe shperthyese. Transport mallrash brenda dhe jashte vendit. Ndertim dhe mirembajtje linjash prodhimi dhe transmetimi, telekomunikacioni, elektrike, gazi, nafte
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shuai Hao 40
Guoquan Li 60
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Shuai Hao
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SHANGSHUN COMPANY
SHANGSHUN COMPANY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!