Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Diving in Albania
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51722017F-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e peshkimit. Zhytje dhe aktivitete nen uje. Trajnime per zhytje nen uje. Transport ujor, transport detar pasagjeresh. Aktivitete komisionere dhe reklamimi i tyre. Venie ne funksionim, marrje dhe dhenie me qera te pronave te luajteshme dhe te paluajteshme Ne fushen e fotografise. Marrje dhe dhenie me qira te pajisjeve dhe mjediseve sportive. Marrje, dhenie, me qira te mjeteve dhe pajisjeve ujore dhe per transport. Marrje dhe dhenie me qira te objekteve dhe makinerive te tjera. Ndermjetesim per udhetime turistike Organizim udhetimesh turistike Ne fushen e pastrimit. Pastrim te ndertesave ne pergjithesi. Pastrim industrial dhe ne fushen e pastrimit te te gjitha fushave. Trajnime ne fushen sportive Venie ne funksionim te objekteve te sportit. Aktivitete me klube sportive. Sherbime per trajnimin e trupit. Aktivitete te tjera ne fushen e sportit. Aktivitete per kohen e lire, zbavitje etj. Perfaqesim interesash, sipermarrje, perfaqesim interesash profesionale. Sherbime per rehabilitimin e mjedisit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Tamas Beluzsar 50
Imre Kalman 50
Sektori ekonomik: peshkim
Administratorė: Tamas Beluzsar
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Diving in Albania
Diving in Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!