Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
EL.SINA 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51808001V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbime mirembajtje dhe riparimi ne fushen: hidraulike, elektrike, zdrukthtari, zhbllokime te rrjetit te ujrave te bardha dhe te zeza, riparim ēatish, lyerje, patinim, sherbime pastrimi, sherbime transporti dhe translokimi, ēmontim/montim mobiljesh dhe pajisjesh, gips dhe punime gipsi, si dhe sherbime te tjera te ngjashme, qe ne menyre te drejteperdrejte ose te terthorte lidhen me permbushjen e ketyre sherbimeve
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eris Sina 100
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Eris Sina
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EL.SINA 2015
EL.SINA 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!