Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
ENERGOIL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52508601E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 104,149,191.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushen e tregetimit me pakice te karburanteve, sherbime bar e restorant, pike servisi automjetesh, lavazh automjetesh, minimarket, magazinim, transport mallrash brenda e jashte vendit etj. Shoqeria mund te kryeje gjithashtu veprimtari ne fushen e ndertimit me karakter social, kulturor, industrial, kanalizime, import, eksport i materialeve te ndertimit brenda dhe jashte vendit per vete e perte trete, ndertim te impianteve dhe te stabilimenteve per prodhimin dhe furnizimin e lendeve te para dhe te materialeve te ndertimit te cdo lloji, veprimtari ne fushen e turizmit, me qellim ngritjen e hoteleve dhe fshatrave turistike te pushimit, plazheve, qendrave te argetimit brenda dhe jashte vendit, te bleje, te marre me qera, te ndertoje apo te nxise ndertimin e tyre, duke vepruar ne kete fushe e vetme apo me partnere te tjere, transport brenda dhe jashte vendit per vete dhe per te trete. Te ndermarre veprimtari me pasuri te luajtshme, te paluajtshme, industrial, tregtare e financiare, duke perfshire leshimin e garancive reale e personale, edhe ne favor te te treteve si dhe nese hipoteke, te gjitha keto brenda kufijve te normave ligjore ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eduart Sino 30
Arben Skėnderi 30
"A & M" 40
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Eduart Sino
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ENERGOIL
ENERGOIL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!