Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
H.P.G.A-GROUP 2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52513202N-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Kerkim, shfrytezim, nxjerrje,importimin dhe eksportimin te mineraleve, krom, hekur-nikel, mineraleve ne ngjyre, qymyr, bitum, bitum natyral, rere bituminoze, zhavor bituminoz etj, nga karierat dhe nga minierat. Import-eksport, prodhim, tregetim me shumice e pakice te materialeve te inerteve , te ndertimit, rere, cakull, gure, mermer etj. lmportimi, eksportimi dhe tregetimi me shumice e pakice brenda dhe jashte vendit te: materialeve te ndryshme, bitum, zhavorr bituminoz, qymyr, te materialeve te ndryshme industriale, bojra, pasta bojrash.te te gjitha llojeve tipeve, markave te materialeve metalike, drusore, plastike, qeramik, kimik, ndertimor, Hidraulike, hidrosanitare, higjenosanitare te pajisjeve, orendive, mobiljeve, aparaturave, makinerive e gjithshka tjeter e nevojshme per ndertimin, kompletimin dhe rikonstruksionin e mirembajtjen e ndertesave administrative dhe ushtarake, ambienteve sportive, shkollave, konvikteve,ndertimeve bujqesore e blegtorale, ushqimore,etj. Veprimtari turistike, si agjenci turistike udhetimi, guide-perkthyes. Tour operator. Veprimtari hoteliere, bar-bufe, restorant, transport udhetaresh e taksi. Agjensi shitje biletash te transportit urban, hekurudhor, ajror dhe detar. Transport kombetar dhe nderkombetar hekurudhor, detar, ajror, mallrash dhe pasagjeresh per vete dhe te tretet. Aktivitet ne promovimin dhe zhvillimin e pasurive te paluajtshme ne sektorin turistik – rezidencial, operacione tregtare, industriale, financiare, mobiliare dhe imobiliare, agjensi imobiliare, agjensi vleresimi mjedisor. Import eksport, tregetim me shumice e pakice te mallrave te ndryshme industriale, ushqimore, artikuj bujqesor dhe blegtorale, paisje elektronike, elektrike, informatike, elektroshtepiake, konfeksione, metrazhe, lende kimike, detergjente pastrues, produkte kozmetike. Projektim, ndertim, te objekteve social kulturore, ekonomike, industriale, objekte banimi. Prodhim dhe tregetim materiale ndertimi. Prodhim inertesh. Prodhim dhe tregetim te artikujve te ndryshem mobilerie, dyer, dritare, artikuj duralumini, tregetim paisje zyre, kanceleri, paisje ventilimi dhe kondicionimi. Tregetim paisje hidraulike, paisje hidrosanitare dhe aksesore te tyre. Tregetim me pakice te karburanteve dhe vajrave lubrifikante. Hoteleri, turizem, bar, restorant. Import eksport dhe tregetim me shumice e pakice te automjeteve te llojeve dhe tonazheve te ndryshme dhe pjeseve te kembimit per to. Shitblerje automjetesh. Ekspozim dhe shitja e tyre dhe nepermjet ankandit. Servis automjetesh. Agjensi shitblerje automjetesh
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Plarent Kamami 29
Gazmir Malėsija 10
Hektor Begaj 59
Arianit Bebeti 2
Sektori ekonomik: industri nxjerrese
Administratorė: Plarent Kamami
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
H.P.G.A-GROUP 2015
H.P.G.A-GROUP 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!