Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DIEGO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52513402C-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport i te gjitha mallrave industrial, ushqimor, blegtoral, materiale ndertimi, ambalazhimi i tyre, lende te pare per industrine dhe sektore te tjere te ekonomise dhe tregetimin e tyre me shumice e pakice. Blerja dhe shitja e pajisjeve industriale si linja prodhimi dhe ambalazhimi te industrise ushqimore, blerja dhe shitja e pajisjeve elektroshtepiake te reja dhe te perdorura, si frigorifer, magnetofone, televizor, lavatrice etj. Organizim i te gjitha sherbimeve te nevojshme, transport mallrash, bar-kafe, restorant, hoteleri, tregeti pjese kembimi makinerish te ndryshme industriale, makinash, bilardo. Transport brenda dhe jashte vendit detar e tokesor mallrash dhe pasagjeresh. Aktivitete ne fushen e ndertimit si ndertim objektesh private apo shteterore.Hapje pika servisi universale, gomisteri, lavazh. Blerja dhe shitja e autoveturave dhe e automjeteve te tonazheve te ndryshme, te reja dhe te perdorura. Gjithashtu shoqėria ka si objekt veprimtarie: shkėmbimin, blerjen, shitjen, dhėnien me qira, menaxhimin, administrimin e pasurive tė paluajtshme tė veta, tė tė tretėve ose tė dhėna me qera financiare, si civile, tregtare ashtu edhe industriale, edhe tė mobiluara
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Altin Alina 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Xhovanin Ēobaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DIEGO
DIEGO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!