Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
HALASTRA SH.P.K
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52516201U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import - Eksport, tregtim te materialeve te ndertimit te te gjitha llojeve, tregtim te produkteve e mallrave ushqimore, tregtim kafeje si dhe pajisje qe kane lidhje me tregtimin e kafese, tregtim skrapi, materiale celiku, llamarine, profile hekuri e te tjera te kesaj natyre, tregtim te automjeteve te transportit si autovetura, kamione, kamioncina, dhe pjese kembimi te ketyre automjeteve si dhe makineri e pajisje te ndyshme per prodhimin e produkteve ushqimore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Altin Braho 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Altin Braho
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HALASTRA SH.P.K
HALASTRA SH.P.K
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!