Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ALBANIAN AGRICULTURE DEVELOPMENT COMPANY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52516202F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e prodhimit bujqesor dhe ne marketing, te prodhojne, te perpunojne, te ruaje, te klasifikoje, te transportoje, te shperndaje, si dhe te tregtoje produktet buqesore ose blegtorale ne gjendjen e tyre natyrale ose te perpunuar me pare. Veprimtari te punes bujqesore per anetaret ose te tretet duke perfshire dhe anetaret punetore. Furnizimi me mallra dhe sherbime te blera nga anetaret, te tretet ose te prodhuara nga vete shoqeria per perdorim dhe konsum te anetareve ose te te treteve. Blerje, perpunim, prodhim dhe fabrikim me cfardo lloj procesi ushqime per bagetine, plehra kimike, bime, farera, produkte fitosanitare, materiale, instrumente, makineri, impiante, produkte me prejardhje nga kafshet dhe cfardo lloj produktesh te tjera te nevojshme dhe te pershtatshme per zhvillimin e prodhimit, bujqesor dhe blegtoral. Cdo lloj veprimtarie tjeter te nevojshem qe favorizon dhe lehteson permiresimin ekonomik, teknik, ekologjik dhe te kushteve te punes te cfardo lloj fermeri apo operatori ekonomik, i cili operon ne fushen e bujqesise dhe te blegtorise. Agrobiznes, biznes i prodhimit bujqesor, shperndarjes, makineri bujqesore, perpunimit dhe furnizimit fara, si dhe marketingut dhe te shitjes me pakice.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arben Ramkaj 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Arben Ramkaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIAN AGRICULTURE DEVELOPMENT COMPANY
ALBANIAN AGRICULTURE DEVELOPMENT COMPANY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!