Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
Fiber Group
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52519403R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Te operoje ne sektorin e telekomunikacionit duke kryer cdo lloj veprimtarie nepermjet telefonit per llogari te vet apo te treteve me seli ne Shqiperi apo ne cdo vend tjeter qe ka lidhje me Republiken e Shqiperise, duke respektuar ligjin ne fuqi; -Te kryej aktivitete nepermjet telefonit te cdo lloji per llogari te vet apo te treteve, telemarketing, sekretari telefonike, shitje nepermjet telefonit, sondazhe, mesazhe promocionale dhe cdo lloj tjeter aktiviteti lidhur me te, ku persa permendur me siper nuk mund te jete saktesisht apo e kufizuar; -Te bleje e te shese ose te jape me qera, ne perdorim, ne uzufrukt, ose ne shfrytezim pasuri te luajtshme e pasuri te paluajtshme e te regjistruara ne regjistrat publike. -Shoqeria mund te kryeje gjithashtu te gjitha operacioe tregtare, mbi pasuri te luajtshme apo te paluajtshme, qe do te vleresohen te nevojshme apo te dobishme per realizimin e objektit te shoqerise si dhe te bleje pjesemarrje ne kapitalin themeltar te shoqerive te tjera qe kane objekt te ngjashem apo te afert me te vetin -Shoqeria mund te kete pjesemarrje ne formen e mbajtjes se aksioneve/kuotave apo interesave te tjera ne shoqeri tregtare apo ndermarrje me objekt veprimtarie te cfaredo lloji, ashtu sikur se do te ofroje dhe jape garanci te gjitha formave ligjore per sigurimin e permbushjes se detyrave te te treteve, gjithashtu mund te kryeje te gjitha veprimet e nevojshme te vendimarrjes dhe administrimit te shoqerive apo ndermarrjeve ne te cilat merr pjese ne cilesine e ortakut apo aksionerit si dhe do te kryeje cdo veprimtari tjeter te natyres financiare e tregtare per permbushjen e objektit te veprimtarise se shoqerise, ne perputhje me Ligjin Shqiptar.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Daniele Volpe 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Daniele Volpe
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Fiber Group
Fiber Group
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!