Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
APOLLONIA CALL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52519404C-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Te operoj ne sektorin e telekomunikacionit duke kryer ēdo lloj veprimtarie nepermjet telefonit per llogari te vet apo te treteve me me seli ne Shqiperi apo ne ēdo vend tjeter qe ka lidhje me republiken e Shqiperise, duke respektuar ligjin ne fuqi. Te kryej aktivitete nepermjet telefonit te cdo lloji per llogari te vet apo te treteve, telemarketing, sekretari telefonike, shitje nepermjet telefonit, sondazhe, mesazhe promocionale dhe ēdo lloj tjeter aktiviteti lidhur me te, ku persa permendur me siper nuk mund te jete saktesisht apo e kufizuar; te bleje e te shese ose te jap me qera, ne perdorim, ne uzufukt, ose ne shfrytezim pasuri te luajtshme e pasuri te pa luajtshme e te regjistruara ne regjistrat publike. Shoqeria mund te kryej gjithashtu te gjitha operacionet tregtare, mbi pasuri te luajtshme apo te pa luajtshme, qe do te vleresohen te nevojshme apo te dobishme per realizimin e objetit te shoqerise si dhe te blej pjesemarje ne kapitalin themeltar te shoqerive te tjera qe kane objekt te ngjashem apo te afert me te vetin. Shoqeria mund te kete pjesemarje ne formen e mbajtjes se aksioneve/ kuotave apo interesave te tjera ne shoqeri tregtare apo ndermarjeve me objet veprimtarie te ēfardo lloji, ashtu sikur se do te jap ofroj dhe jap garanci te gjitha formave ligjore per sigurimin e permbushjes se detyrave te te treteve,gjithashtu mund te kryej te gjitha veprimet e nevojshme te vendimarjes dhe administrimit te shoqerive apo ndermarjeve ne te cilat merr pjese ne cilesine e ortakut apo aksionerit si dhe do te kryej ēdo veprimtari tjeter te natyres finaciare e tregtare per permbushjen e objektit te veprimtarise se shoqerise, ne perputhje me ligjin shqiptar.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Denada Buzi 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Denada Buzi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
APOLLONIA CALL
APOLLONIA CALL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!