Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
Blue Dot
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52521401L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import eksport e tregtim shumice dhe pakice artikuj prej lekure kepuce, sandale etj.Tregetim me pakice i karburanteve te ndryshme, vajrave lubrifikante per mjete te markave dhe tonazheve te ndryshem, restorant, bar-bufe, hoteleri, sherbim agjensie ne fushen e transportit dhe spedicionit te mallrave te ndryshme, import- eksport, tregetim me shumice dhe pakice te mallrave te ndryshme te natyres ushqimore dhe industriale, makinerive drusore dhe i pjeseve te kembimit per to, bimeve mjeksore, tregtim mobiljesh, pajisje hidrosanitare etj. ne fushen e ndertimitte cdo lloji, projektim dhe zbatimi banesave, objekteve industrial, veprave bonifikimi, ndertime ne fushen e ujsjelles-kanalizime, ndertime rrugesh etj.Tregtim artikuj te ndryshem kancelarie, elektronike elektroshtepiake etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Artur Mahmutaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Artur Mahmutaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Blue Dot
Blue Dot
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!