Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
"K & B Global Trading"
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52521801M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Sherbime keshilluese biznesi per zhvillimin dhe menaxhimin e aktiviteteve tregtare ne Shqiperi dhe jashte vendit, si ndaj subjekteve rezidente dhe atyre jo rezidente .Sherbimet kosulence ne fushen e menaxhimit ,marketingut dhe zhvillimit te biznesit si dhe keshilla te eksperteve per realizimin e projekteve te biznesit si ne Shqiperi dhe jashte vendit ,kerkimi i partnereve te biznesit permes aktiviteteve te kerkimit ne tregjet e interesit .Krijimin vendosjen dhe menaxhimit e rrjeteve tregtare ne Shqiperi dhe jashte saj,import-eksport te lendeve te pare ,produkteve gjysme te gatshme dhe mallra perfundimtare.Aktivitetet e perfaqesimit ,broker dhe te sherbimeve keshilluese e produkteve te ēdo natyre sidomos te huaj dhe vendas .Prodhimi i materialeve te paperpunuara,gjysme te gatshme dhe produkte te perfunduar .Marketing i lendeve te para,produkte gjysem te gatshme dhe produktet e perfunduar si ne Shiperi dhe jashte vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arjan Koni 50
PAOLO BADIOLI 50
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Arjan Koni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"K & B Global Trading"
"K & B Global Trading"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!