Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
ELIO SISTEM S.R.L
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52522201E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ndertim i banesave ne pergjithsi, duke perfshire dhe banesat me fondet e shtetit, me kredi bankare apo banesa private. Ndertime dhe riasfaltime rrugesh dhe autostradash punime te sinjalizimit rrugor. Ndertime veprash te medha hidroteknike, portuale, aereportuale e te kantiereve detare, puse, ēpime gjeologo inxhinierike, ēpime per uje. Aadministrim i guroreve, impianteve te betonit, impianteve te konglometrave, bitumin ose dhe te copezimit. Sherbime te natyres se projektimeve, drejtimit dhe ndihmes teknike te punimeve etj. Punime dheu, sistemime, terracime terrenesh, vepra kullimi e vaditese etj. Ndertime vepra arti te vogla deri ne 6 metra, ujesjellesa kanalizime etj. Importimi, eksportimi dhe tregetimi me shumice e pakice brenda dhe jashte vendit: te gjitha llojeve e materialeve te ndertimit, metaleve me ngjyre dhe te zeza, skrap, te materialeve industriale, blegtorale, bujqesore, materialeve te para, materialeve drusore e mobiljeve, te gjitha llojeve, tipive, marakve te:lendeve te para, lendeve ndihmese, materialeve, pajisjeve, veglave, instrumentave, makinerive, pjeseve te ndertimit, per vete dhe per te trete te cdo lloji malli. Import export te artikujve te ndryshem ushqimore, materiale ndertimi e hidrosanitare, pjese kembimi e makineri te cdo lloji, pajisje teknologjike, impiante elektrike, hidraulike, etj. Te mjeteve transportuese, ngritese transportuese te te gjitha llojeve, kapaciteteve, tonazheve, tipeve, marakve per te gjitha sferat e jetes se vendit dhe mbrojtjen, si dhe te pjeseve te kembimit, gomave. Zhvillim te aktivitetit tregtar ne supermarkete, hotele, dyqane, bare, restorante, pastiēeri, piceri, servise, ofiēina, lavazho. Agjensi shitje, blerje qera te pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme. Marketing dhe komunikim.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Eligert Hima
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ELIO SISTEM S.R.L
ELIO SISTEM S.R.L
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!