Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
PROGRESS SOCC
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52522203U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Eksport-import i te gjitha llojeve te mallrave, industriale, ushqimore, blegtorale, elektroshtepiake, elektronike, pjese kembimi per automjete, konfeksione, materiale ndertimi, tregtim i tyre me shumice dhe me pakice. hotel, bar, restorant, piceri.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dashamir Haruni 30
Aldo Tana 50
Alfonc Fetahu 20
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Zajde Tana
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PROGRESS SOCC
PROGRESS SOCC
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!