Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 15 Janar 2020
WOOD IMPEX
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52527801T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Perpunimin e drurit dhe te derivateve te tij. Import - eksport dhe tregtimin e drurit dhe te derivateve te tij. Import - eksport dhe tregtimin e makinerive pajisjeve te tipeve te ndryshme. Ekzekutimin e punimeve ne pyje, per llogari te saj / ose per llogari te te treteve. Ne fushen e studimeve dhe projektimeve, hartim i planeve te menaxhimit te pyjeve, flores spontane, gjuetise sportive, turistike dhe kullotave; i projekteve te pyllezimit; i projekteve te shfrytezimit te qendrueshem te pyjeve; i projekteve te menaxhimit te pellgjeve ujembledhes; studim i mbritshmerise dhe ndertim i rrugeve pyjore; i fitopatologjike-entomologjike dhe zjarreve ne pyje; i menaxhimit te perdorimit te territorit; i rezervave gjenetike pyjore dhe biodiver site tin. Ne fushen e zbatimit te punimeve pyjore per pyllezimet, permiresimin e pyjeve, shfrytezimit te qendrueshem te pyjeve, per sistemimet malore, per ndertimin e rrugeve pyjore, per grumbullimin dhe vjeljen e qendrueshme te prodhimeve pyjore jo drusore dhe flores spontane mjekesore e taniferem, per ushtrimin e gjuetise sportive e turistike te faunes se eger, per mbrojtjen nga semundjet, demtuesit, dhe zjarret, per punime ne kullota, livadhe, ndertim e meremetim te veprave per sigurimin e ujit te pijshem ne kullota e livadhe. Shoqeria, me qellim investimin e kapitaleve te saj, mund te kete interesa dhe te marre pjese ne shoqeri te tjera qe kane objekte veprimtarie te gfaredo lloj natyre, te ngjashme, apo qe lidhen me aktivitetin e saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Muharrem Doēi 15
Bruno Mosca 85
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Muharrem Doēi, Bruno Mosca
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
WOOD IMPEX
WOOD IMPEX
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!