Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
KLEDI ENERGJIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52527802E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice dhe pakice, import - eksport te artikujve te ndryshem te konsumit te gjere, materialeve, pajisjeve e makinerive te llojve te ndryshme, realizimit te investimeve ne fushen e turizmit, transportit te mallrave dhe udhetareve. Mallrat e ndryshme industriale, ushqimore, hidro-sanitare, hidraulike etj Makineri e paisje industriale e bujqesore, pjese kembimi te ndryshme. Produkte bujqesore e blegtorale, fruta - perime, bime medicinale, kultivim , rritje dhe tregtim peshku. Transport mallrash brenda dhe jashte vendit. Ndertime civile ekonomike dhe industriale, rikonstruksion godinash, veshje fasade etj Punime dheu, sistemime, tarracime terrenesh, vepra kullimi dhe vaditese. Ndertim rruge kati V, IV, veshje rrugesh me asfaltbeton, ndertim mbishtrese etj. Ndertim vepra arti, ujesjellesa, kanalizime etj Ndertime civile te te gjitha Ilojeve, ndertim i impjanteve elektrike per prodhimin e energjise alternative, nenstacionet dhe kabinat e transformatireve, tregtimit te gazit si lende e djegese, pikave te servisit per autovetura dhe kamione te te gjitha Ilojeve, konsulence financiare, ekspert kontabel, agjenci imobiliare si dhe cdo veprimtari tjeter ekonomike qe do te konsiderohet nevojshme ose e dobishme per realizimin e qellimeve te shoqerise.Shoqeria ka per objekt te kryeje dhe te marre pjese ne te gjitha aktivitetet dhe bizneset qe nje shoqeri me pergjegjesi te kufizuar mund te kryeje.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ervis Istrefi 90
Kujtim Istrefi 10
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ervis Istrefi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KLEDI ENERGJIA
KLEDI ENERGJIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!