Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
"Trade Point sh.p.k"
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52602402T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import, eksport dhe tregtim me shumice dhe pakice te mallrave te ndryshme ku perfshihen mallra ushqimore, mallra industrial si dhe materilale ndertimi, pllaka, pajisje hidrosanitare, pajisje elektronike e elektroshtepiake, pjese kembimi makinash, mjete kancelarie. Tregtimin e biletave gervishtese te lojrave te fatit, te biletave dhe kartave te ndryshme telefonike, elektronike ose jo apo produkte te ngjashme. Aktiviteti i transportit te mallrave te mesiperme me mjete te ndryshme si dhe per llogari te vete ashtu edhe per te trete, si dhe cdo veprimtari tjeter te nevojshme dhe te dobishme per realizimin e qellimeve sipas objektit te veprimtarise se Shoqerise. Menaxhimi, blerja , marrja dhe dhenia me qira, ndertimi, si dhe shitja e pasurive te paluajtshme. Kryeja e sherbimit ne rolin e ndermjetesit dhe komisionerit per shitjen e biletave dhe kartave te ndryshme elektronike ose jo. Hapja dhe drejtimi i Agjencive Doganore ne te gjithe territorin e Shqiperise per kryerjen e cdo praktike doganore, pasi te jete pajisur paraprakisht me lejet e nevojshme te leshuara nga organet kompetente. Prodhimi, vete ose ne bashkepunim me persona te tjere, te produkteve ushqimore dhe jo-ushqimore me destinacion rishitjen brenda vendit si dhe /ose per eksportim. Per realizimin e objektit te veprimtarise se saj, shoqeria mund te kryeje, gjithashtu te gjitha veprimet mbi pasuri te luajtshme dhe te paluajtshme, industriale, financiare(pasi te jete pajisur paraprakisht me lejet e nevojshme te leshuara nga organet kompetente) dhe tregtare, ne Shqiperi si dhe jashte saj, ne masen qe vleresohet e dobishme dhe/ose e pershtatshme nga organi administrativ dhe mundet gjithashtu te kete pjesmarrje ne kapitalin themeltar te shoqerive ose ndermarrjeve dhe ose entiteteve te tjera ne perputhje me dispozitat ligjore ne fuqi, si dhe cdo aktivitet tjeter te lejuar nga ligjet ne fuqi. Te gjitha veprimtarite e pershkruara me siper mund te zhvillohen si ne Shqiperi ashtu edhe jashte saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kastriot Haxhiraj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Kastriot Haxhiraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"Trade Point sh.p.k"
"Trade Point sh.p.k"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!