Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
SA&DE sh.p.k
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52603205N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Hapjen dhe administrimin e agjensive turistike te transportit kombetar dhe nderkombetar te udhetareve dhe te mallrave. Transport udhetaresh dhe mallrash me mjete te veta ose te te treteve brenda e jashte vendit, marrja e ekskluzivitetit te ndryshem per transport te mallrave dhe udhetareve brenda e jashte vendit, agjenci transporti per dergesen e mallrave te ndryshem brenda e jashte vendit. Sherbim postar, agjenci imobilare per dhenien me qera te mjeteve te transportit, shoqeri e ruajtjes dhe sigurise fizike, agjenci imobilare, agjenci funeralesh brenda e jashte vendit. Agjenci kembimi valute, agjenci transferte bankare brenda dhe jashte vendit, import-eksport, tregtim me shumice dhe me pakice te te gjithe materialeve dhe pajisjeve ushqimore, industriale, elektrike, elektroshtepiake, te prodhimeve bujqesore, blegtorale, import-eksport tregtim me shumice e pakice artikuj te ndertimi e konfeksione. Import-eksport pajisjesh materiale mjekesore e medikamente shendetesore, sherbime sanitare (dezinfektime). Ndertime civile, turistike, industriale, kanalizime, ujesjellesa, ndertime rrugesh e vepra arti...etj. Projektim-ndertim, montim centralesh e linjash elektrike. Import-eksport, prodhime dhe tregtim materiale ndertimi. Prodhim inertesh, sherbim montimi ne fushat e ndertimit. Shitblerje e mjetevete reja dhe te perdorura, tregtim eksport-import me shumice dhe pakice te makinerive bujqesore dhe industriale, pjese kembimi per keto makineri, shitje blerje, skrapi, autoservis i tyre , autoservis i mjeteve dhe markave te tonazheve te ndryshme. Tregtim gjeneratoresh motorresh, automjeteve dhe tipeve te tonazheve te ndryshme dhe pjeseve te kembimit per keto makineri, pajisje kondicionimi dhe ventilimi, pajisje kompjuterike. Autotransport e spedicion nacional dhe internacional per vete dhe per llogari te te treteve. Sherbime spedicioni brenda e jashte Shqiperise per transport mallrash te ndryshem me shumice dhe pakice, import eksporti me mjete te shoqerise sipas kerkeses dhe ofertes qe do kete shoqeria nga subjekte private, juridike dhe shteterore. Investitor privat ne fushen e ndertimit te objekteve te ndryshme civile private dhe shteterore, sociale private dhe shteterore, social kulturore dhe agjenci per shit blerjen e ketyre ndertimeve. Projektim, ndertim, objekte social kulturore, ekonomike, industriale, objekte banimi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Oligert Dema 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Oligert Dema
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SA&DE sh.p.k
SA&DE sh.p.k
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!