Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
GARDHIQ - KONSTRUKSION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52603602N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ndertime civile dhe shteterore. Angjesi imobiliare, shitje dhe blerje banesash, lokalesh, toka truall etj . Investitor ne fushen e ndertimeve . Import – eksport te te gjitha mallrave. Tregti me shumice dhe pakice te mallrave te ndryshem, industrial , lendeve te ndertimi , paisje elektrike dhe elektronike, artikujve te ndryshem ushqimore . Tregtim me pakice te karburanteve dhe vajrave lubrifikante. Hotele dhe bar kafe
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sadush Bime 100
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Sadush Bime
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GARDHIQ - KONSTRUKSION
GARDHIQ - KONSTRUKSION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!