Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
JAPOG 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52603603V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim te produkteve ushqimore dhe jo ushqimore, mallrave industriale, mallrave te ndryshem me shumice dhe me pakice. Import-eksport te produkteve ushqimore dhe jo ushqimore, mallrave industriale, mallrave te ndryshme me shumice dhe me pakice
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Jaho Skėnderi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Jaho Skėnderi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
JAPOG 2015
JAPOG 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!