Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
STUDIO LIGJORE KOVAĒI
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52605202A-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Keshillim ligjor per ēeshtje te ndryshme, pergatitjes kerkespadise ose te kerkesave gjate procedimit penal, si dhe te kerkesave ankimore, rekurseve kunder vendimeve gjyqsore, atyre te organit te prokurorise, arbitrazhit ose te organeve te administrates publike, pergatitjes se kerkesave drejtuar Gjykates se Apelit, Gjykates Kushtetuese, gjyakatave nderkombetare dhe cdo organizimi ne te cilin aderon Republika e Shqiperise, pergatitjes se ankesave dhe kerkesave te personave fizik ose juridike, perpilimit te akteve qe i nenshtrohen veprime noteriale, hartimit te kontratave e te marrveshjeve, si dhe te cdo dokumenti tjeter qe sjell ose synon te sjelle pasoja juridike, pranine si mbrojtes ne kohen e shoqerimitm ndalimit, arrestimit, gjate procesit te hetimit, shqyrtimit gjyqsor te personave ne ceshtjet penale, perfaqsimi i personave fizike ose juridike ne ceshtjet civile dhe administrative, ne gjykate, ne arbitrazh dhe ne organe te tjera te administrates publike, veprime te tjera ndihmese juridike qe parashikon ne ligj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Elis Kovaēi 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Elis Kovaēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
STUDIO LIGJORE KOVAĒI
STUDIO LIGJORE KOVAĒI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!