Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
G.B.H. MACONNERERIE INC-GJIROKASTER ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52609603F-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Tregti e pergjithshme e mallrave import-eksport, aktivitet turistik, prodhim e tregtim konfeksionesh, prodhim e tregtim materiale druri, servis automjetesh, tregtim makineri bujqesore. Rikonstruksion i rrugeve, godinave, banesave, zyrave, hekurudhave, aeroporteve, kanaleve vaditese dhe i ujesjellsave.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Fatjon Kajushi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
G.B.H. MACONNERERIE INC-GJIROKASTER ALBANIA
G.B.H. MACONNERERIE INC-GJIROKASTER ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!