Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
NITROBLAST
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52610001E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Berat
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import dhe eksport lende plasese per perdorim civil, ne funksion te objektit te veprimtarise se shoqerise apo ne aktivitetin e shperndarjes dhe te perdorimit te sherbimeve te ndryshme, ne favor te te treteve, pergjithesisht cdo aktivitet plotesues, import-eksport te fishek zjarreve. Import-eksport, makineri e pajisje, mjete transporti , mallra dhe pajisje elektrike, elektro-shtepiake te te gjitha llojeve, tregti me shumice e pakice te artikujve te ndryshem industriale, etj. Internet kafe, bar-restorant, hoteleri turizem, etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Leonora Llupo 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Leonora Llupo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NITROBLAST
NITROBLAST
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!