Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
KADET
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52610204R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe shperndarje me pakice dhe shumice te produkteve plastike dhe termoizoluese, duralumini, druri dhe artikujve te ndryshem. Import eksport te produkteve plastike ,termoizoluese, duralumini, makineri dhe pjese te ndryshme kembimi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Etjen Tepelena 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Etjen Tepelena
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KADET
KADET
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!