Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ITALIANA & CO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52610802O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 300,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe tregtim te artikujve te veshjes dhe aksesoret e tyre. Prodhim dhe tregtim i ēantave dhe valizheve. Prodhim dhe tregtim i artikujve promocionale dhe publicitare te ēfaredo lloji.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Leonard Muēa 25
Maria Teresa Pagniello 25
Stefano D'Ambrosio 25
Donato Sergio De Vincentis 25
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Leonard Muēa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ITALIANA & CO
ITALIANA & CO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!